Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Realizacje


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...
Okna będące w naszej ofercie posłużyły do realizacji wielu inwestycji. Poniżej przedstawiamy Państwu fotografie z wybranych obiektów, do powstania których przyczyniła się nasza firma.

okna okna okna

okna

Gdańsk

Jednym z naszych klientów był mieszkaniec kamienicy stojącej przy ulicy Długiej w Gdańsku. Montaż okien w samym sercu zabytkowej starówki wymagał spełnienia warunków narzuconych przez konserwatora zabytków.

okna okna okna

okna

Gardeja

Jednym z projektów realizowanych przez nasz salon w Grudziądzu w 2012 roku był montaż stolarki otworowej w budynku mieszkalno-usługowym w miejscowości Gardeja. Projekt swoim stylem nawiązuje do istniejących niegdyś w tej miejscowości kamienic, zniszczonych podczas II wojny światowej. Montowana przez nas stolarka, również musiała odpowiadać stawianym przez architektów wymaganiom.

okna okna okna

okna

Kołobrzeg

Dostarczyliśmy 140 okien PVC i drzwi w zewnętrznej okleinie drewnopodobnej w kolorze orzech do nowo wybudowanego budynku mieszkalnego w Kołobrzegu.

okna okna okna

okna

Kołobrzeg Port Jachtowy

Jedną z naszych prestiżowych realizacji wykonanych przez nasz oddział w Kołobrzegu jest dostawa stolarki okiennej i drzwiowej z PVC do nowo powstałego budynku Portu Jachtowego w Kołobrzegu

okna okna okna

okna

Domy drewniane FIDES

Jedna z wielu realizacji, wynikająca z nawiązania stałej współpracy z firmą FIDES. Drewniane domy wyposażamy w kolorystycznie dobrane okna dwuszybowe.

okna okna okna

okna

Gdańsk – ul. Piwna

Gdańskie kamieniczki należą do budynków wymagających. W przypadku tej, zamówienie obejmowało montaż okien PCV w kolorze białym oraz dopasowanych parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Zadowoleni klienci chętnie pozowali do zdjęć.

okna okna okna

okna

Rotmanka

Salon we Wrzeszczu może pochwalić się piękną realizacją, okazały dom we wsi Rotmanka został wyposażony w komplet okien i dwie pary drzwi przesuwanych.

okna okna okna

okna

Gać

Grudziądzki salon dostarcza okna do wielu pobliskich miejscowości. W nowo wybudowanym domu jednorodzinnym zostały zamontowane okna, drzwi, brama garażowa oraz dopełniające całości – rolety w kolorze złotego dębu.

okna okna okna

okna

Wąbrzeźno

Dom znajdujący się w Wąbrzeźnie, niedaleko Grudziądza został wyposażony w komplet okien w kolorze palisandru.

okna okna okna

okna

Grudziądz – Owczarki

W jednej z dzielnic Grudziądza powstał parterowy dom jednorodzinny. Zamontowano w nim okna w kolorze ciemnego dębu i pasujące do nich rolety. Dodatkowo, dostarczyliśmy drzwi wejściowe KMT i segmentową bramę garażową

okna okna okna

okna

Grudziądz – Owczarki

W kolejnej już realizacji w Owczarkach zamontowano okna wykonane na nowym profilu 7-komorowym IGLO ENERGY w kolorze złotego dębu. Całości dopełniło duże okno tarasowe, wykonane w systemie przesuwnym.

okna okna okna

okna

Michale

Na budowę domu jednorodzinnego w miejscowości znajdującej się niedaleko Grudziądza, dostarczono komplet okien w kolorze ciemnego dębu, drzwi KTM oraz zewnętrzne rolety podtynkowe.

okna okna okna

okna

Grudziądz

Dom wybudowany w Grudziądzu otrzymał komplet okien w niestandardowym kolorze – bazaltowo szarym. Zamontowano również komponujące się z całością, białe drzwi i bramę garażową.

okna okna okna

okna

Grupa

Nowy wygląd domu w miejscowości Grupa niedaleko Grudziądza nadały okna w kolorze mahoniu, wykonane na profilu IGLO 5 Classic.

okna okna okna

okna

Kitnowo

Dom wybudowano w miejscowości znajdującej się 20km od Grudziądza. Zamontowano w nim klasyczne okna w kolorze złotego dębu wraz z roletami nakładanymi, segmentową bramę garażową oraz drzwi przygarażowe.

okna okna okna

okna

Gdańsk - ul. Polanki

Salon z Gdańska – Wrzeszcza zrealizował pierwsze tak szczególne zamówienie. Okna znajdujące się na piętrze wykonane zostały na wzór okien parterowych i na życzenie klienta, otrzymały eleganckie zdobienia. Dokładamy wszelkich starań, by nawet niestandardowe zamówienia zostały zrealizowane przez naszą firmę.

okna okna okna

okna

Banino

Do nowo wybudowanego domu na kaszubskiej wsi Banino dostarczyliśmy komplet okien, prestiżowe, duże drzwi przesuwane, drzwi wejściowe KMT oraz bramę garażową BEDITOM.

okna okna okna

okna

Gdańsk - ul. Kołodziejska

Kolejna już realizacja na starym mieście wykonana przez oruński salon sprzedaży. W budynku zamontowano sosnowe okna z pakietem trójszybowym oraz marmurowe parapety wewnętrzne i stalowe zewnętrzne.

okna okna okna

okna

Gdańsk - ul. Grobla III

W budynku znajdującym się na starym mieście zamontowane zostały standardowe, białe okna PCV i jedno nietypowe – okno trójkątne.

okna okna okna

okna

Leverkusen

Nad Renem, w niemieckim mieście Leverkusen odbyła się realizacja oruńskiego salonu. Zamówienie obejmowało okna PCV w kolorze białym oraz sterowane elektrycznie rolety.

okna okna okna

okna

Jonkoping

Realizacja w Szwedzkim Jonkoping oparta o system ślusarki aluminiowej MB-60. Wykorzystano tu drzwi suwane zamiast okien, okna okrągłe i drzwi wejściowe.

okna okna okna

okna

Jonkoping

W tym nowoczesnym projekcie w Szwecji zastosowaliśmy ślusarkę aluminiową Drutex opartą o system MB-60 czyli tzw. aluminium ciepłe.

okna okna okna

okna

okna

okna

okna


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony