Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Historia


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...
Historia naszej firmy zaczęła się w 1990 roku, kiedy to powstała hurtownia materiałów budowlanych BYSEWO. Początkowo była to działalność na rynku lokalnym, a obecnie jest to zasięg ogólnopolski z szeregiem oddziałów w całym kraju. Zdobywane doświadczenie w branży budowlanej spowodowało dalszą chęć rozwoju i ekspansji, tym razem na rynki zagraniczne.

W 2003 roku powstała nowa samodzielna firma Bysewo-Kolor, której celem jest pozyskiwanie klientów zagranicznych, między innymi ze Skandynawii i Europy Zachodniej . Specyfika tych rynków spowodowała, iż nasza oferta poszerzyła się o szereg nowych pozycji, między innymi stolarkę okienną i drzwiową.

Kilka lat temu rozpoczęliśmy kolejny rozdział w naszej działalności. Posiadając bardzo duże doświadczenie w branży okiennej na wymagających rynkach Skandynawskich oraz Europy Zachodniej oraz mając już wypracowane bardzo dobre warunki współpracy z producentami stolarki okiennej zdecydowaliśmy się na otwarcie sieci salonów okiennych Drutex.

Pierwszy salon, który został powołany do funkcjonowania był punkt w naszej siedzibie głównej przy ulicy Trakt św. Wojciecha 57. W jednym z pomieszczeń przygotowaliśmy ekspozycję pozwalającą na zaprezentowanie wszystkich dostępnych w naszej ofercie systemów.

salony okien drutex   salony okien drutex

Pół roku później zarząd firmy podjął decyzję o otwarciu kolejnego salonu sprzedaży na terenie Gdańska. Nowy punkt powstał we Wrzeszczu przy ulicy Grunwaldzkiej 170, gdzie w dużym lokalu zostały przygotowane warunki do swobodnego prezentowania stolarki okiennej i drzwiowej.

salony okien drutex   salony okien drutex

W czerwcu 2012 swoją działalność rozpoczął kolejny salon, tym razem w Grudziądzu. Po generalnym remoncie funkcjonującego od 10 lat salonu nadano mu nowego ekskluzywnego wyglądu, a nowa wystawka nabrała większej funkcjonalności.

salony okien drutex   salony okien drutex
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony