Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Oferta Drutex


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...
Na naszych stronach znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące oferowanych przez nas rozwiązań. Bardziej szczegółowe dane dotyczące naszych produktów można znaleźć na stronach:
  • Drutex.eu - oficjalna strona Drutex'u
  • Glsystem.pl szczegółowe informacje dotyczące systemu okien PVC
  • Aluprof.eu oficjalna strona producenta systemów aluminiowych okien i drzwi
Oferujemy Państwu okna największego w Polsce i jednego z największych w europie producentów stolarki okiennej PVC – firmy „Drutex S.A”. Jako oficjalny dystrybutor jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt najwyższej europejskiej jakości, spełniający rygorystyczne normy jakościowe tak wymagających rynków jak rynek niemiecki (światowa kolebka stolarki okiennej) czy też rynki skandynawskie.

Dzięki optymalizacji każdego etapu produkcji (dochodzącej do 4500 okien dziennie) i dystrybucji fabryka w Bytowie jest w stanie wyprodukować dla Państwa okna i drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie przy bezkompromisowym czasie realizacji (poniżej 7 dni). Wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym pozwoliło wypracować najwyższe standardy obsługi klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę nawet do bardzo specyficznych wymagań naszych klientów.

W naszej firmie znajdziecie Państwo kompleksową ofertę dotyczącą całej stolarki otworowej. W jednym miejscu macie Państwo możliwość dokonania zakupów i zasięgnąć fachowej porady w zakresie okien i drzwi PVC, drewnianych i aluminiowych, a także parapetów, żaluzji i rolet. Sprzedajemy również bramy garażowe i drzwi wejściowe dopasowane kolorystycznie do zamawianych okien.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu okiennego na Trakcie Św. Wojciecha 57 Gdańsku, w którym znajdują się wszystkie oferowane przez nas rozwiązania lub też do kontaktu z naszym konsultantem
Okna PCV – Gdańsk
Okna PCV – IGLO ENERGY

Okna PCV – Gdańsk
Okna PCV – IGLO 5

Okna PCV – Gdańsk
Drzwi PCV

Okna PCV – Gdańsk
Okna drewniane

Okna PCV – Gdańsk
Drzwi drewniane

Okna PCV – Gdańsk
Okna aluminiowe

Okna PCV – Gdańsk
Drzwi aluminiowe

Okna PCV – Gdańsk
Parapety

Okna PCV – Gdańsk
Akcesoria

Okna PCV – Gdańsk
Rolety i Żaluzje

Okna PCV – Gdańsk
Szyby


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony