Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Aluminium


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...
Okna PVC, drewniane czy aluminiowe? Stojąc przed takim dylematem na pewno trudno jest podjąć właściwą decyzję o zakupie stolarki okiennej.

Oferowane przez nas okna, drzwi oraz fasady aluminiowe skierowane są głównie do obiektów użyteczności publicznej oraz jednostek gospodarczych. Opierają się ona na systemach „Aluprof”, do szerokiej gamy rozwiązań: począwszy od tzw. „profilu zimnego” stosowanego głownie do dzielenia korytarzy wewnętrznych poprzez profile „ciepłe” o różnym stopniu izolacji termicznej a kończąc na fasadach.
OKNA ALUMINIOWE okna DRZWI ALUMINIOWE okna
Okna wykonane z profili aluminiowych są w Polsce stosunkowo mało popularne.. Główną wadą jest cena - koszt okien aluminiowych często okazuje się zbyt wysoki dla budownictwa jednorodzinnego. Stosuje się je przy rozwiązaniach dodatkowych, jak np. zimowe ogrody, werandy itp. Okna aluminiowe nie izolują zbyt dobrze same w sobie, dlatego wypełniane są materiałami poprawiającymi parametry cieplne. Przeważnie są to wkłady z pianki poliuretanowej czy spienionego polistyrenu. Wśród podstawowych zalet okien aluminiowych należy wymienić ich trwałość. Zewnętrzną warstwę stanowi tlenek glinu po procesie anodowania lub lakier nanoszony w wyniku lakierowania elektrostatycznego proszkowego, która to metoda pozwala na wybór koloru z bardzo szerokiej gamy proszkowych lakierów poliestrowych. Okna aluminiowe są bardzo trwałe, odporne na czynniki pogodowe i zużycie, nie wymagają też konserwacji powierzchni.
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony