Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Dźwiękoszczelne szyby


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...


Mieszkasz przy ruchliwej ulicy? Masz dość wszechogarniającego hałasu? Myślisz o zmianie miejsca zamieszkania? Już nie musisz! Łatwiejszym i tańszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest dobór odpowiedniej stolarki okiennej. Najlepiej wyposażonej w dźwiękoszczelny pakiet szybowy. W naszej ofercie były już wcześniej okna Drutex z szybami redukującymi hałas. Jednak  w związku z większą ilością zapytań o dźwiękoszczelne rozwiązania Drutex przebadał kolejną partię okien. Tym razem stosując w nich ciekawsze rozwiązania gwarantujące lepszą dźwiękoszczelność. I tak, udało się uzyskać następujące wyniki:

IGLO ENERGY

szyba: 44.2SR / 20 / 8TMP

Rw=46

IGLO 5

szyba: 44.2SR / 20 / 8TMP

Rw=44

 

Biorąc pod uwagę, że standardowy pakiet dwuszybowy posiada właściwości redukujące dźwięk o wartość około 30 dB, powyższe wyniki są rewelacyjne. Należy pamiętać, że redukowanie dźwięku o jeden decybel, w praktyce oznacza tłumienie hałasu o połowę. Wyobraźcie więc sobie jak cicho musi być w wewnątrz pomieszczenia, które posiada okna z wynikiem Rw=46.

Jeśli wiec  hałas Wam doskwiera, nie męczcie się dłużej. Mamy dla Was rozwiązanie.

 

 Powrót do archiwum aktualności...

 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony