Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Szkolenie z nowego produktu DRUTEX


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...


2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami i zaprzyjaźnionymi pracownikami oddziałów zamiejscowych firmy BYSEWO udali się do fabryki DRUTEX w Bytowie. Celem wizyty było przeszkolenie oraz zdobycie informacji merytorycznej i technicznej o nowym produkcie firmy DRUTEX – profilu IGLO-HS, który stwarza nowe możliwości przy projektowaniu i wykonywaniu drzwi suwanych.

Przykładowym produktem, były 2-skrzydłowe drzwi tarasowe wykonane na profilu IGLO-HS, które zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Pracownicy poznali zalety tego rozwiązania, wykorzystywane w nich technologie i formy zastosowania w praktyce. Nasi wyspecjalizowani montażyści zadawali wiele pytań dotyczących szczegółów samego procesu montażu.

Podczas wizyty była okazja do zwiedzenia nowo powstałego EUROPEJSKIEGO CENTRUM STOLARKI. Obecnie firma DRUTEX S.A. produkuje 7 000 sztuk okien dziennie, a w planie jest zwiększenie produkcji do 10 000 sztuk na dobę. Proces powstawania stolarki okiennej jest w dużej mierze zmechanizowany, a obszar produkcyjny tak duży, że pomiędzy działami produkującymi okna z innych materiałów (profile PCV, drewniane i aluminiowe) można z łatwością poruszać się samochodami.

Dziękujemy za profesjonalne szkolenie, dzięki któremu zdobyliśmy fachową wiedzę dotyczącą nowego produktu.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją zdjęciową.

Powrót do archiwum aktualności...

 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony