Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Otrzymanie certyfikatu SP


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...
Nasze okna uzyskały prestiżowy certyfikat SP Instytutu Boras ze Szwecji.

Ze względu na dość surowy klimat, porywiste wiatry i silne opady, Skandynawia to rynek wymagający stolarki okiennej wysokiej jakości. W Instytucie Technicznym w Boras tak trudnym, szwedzkim warunkom poddawane były nasze okna. Na rygorystyczne testy składały się między innymi próby na wilgotność, napór wiatru, przepuszczalność powietrza i wilgoci oraz najdłuższe, trwające 6 tygodni testy podczas których nasze okna poddawane były skrajnym temperaturom, od - 30 do plus 60 stopni celsjusza.
Wszystkie badania przeszliśmy z doskonałym rezultatem, dzieki czemu możemy zagwarantować, że jakość wszystkich oferowany przez nas produktów spełnia wymagające, skandynawskie normy.

Obok wielu innych posiadanych przez nas certyfikatów (m.in. IFT Rossenheim) certyfikat Instytutu w Boras jest prestiżowym dokumentem stwierdzającym najwyższą jakość naszych okien, umożliwiającym ich stosowanie na skandynawskim rynku.Powrót do archiwum aktualności...
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony