Bysewo Logo Drutex Logo

Aktualności

Nordbygg 2012


aktualnosc

2 czerwca 2015 roku pracownicy firmy BYSEWO KOLOR wraz montażystami
Czytaj więcej...

aktualnosc

Dwudziestego stycznia 2015 nasza firma odebrała już czwartą Gazelę Biznesu.
Czytaj więcej...

aktualnosc

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy
Czytaj więcej...
Po raz kolejny delegacja naszej firmy uczestniczyła w prestiżowych, międzynarodowych targach budownictwa Nordbygg 2012.

Obecność naszej firmy na wystawie w Sztokholmie spotkała się z dużym zainteresowaniem, a liczba odwiedzających nasze stoisko przewyższyła nasze oczekiwania. Podczas targów odbyliśmy wiele owocnych rozmów. Szwedcy klienci doceniali przede wszystkim wysoką jakość naszych produktów potwierdzoną certyfikatem SP.

Jako oficjalny dystrybutor okien Drutex na rynek skandynawski gościliśmy na stoisku prezesa firmy - Pana Leszka Gierszewskiego. Na zaproszenie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie wzięliśmy udział w konferencji mającej na celu promowanie polskich produktów wysokiej jakości.

Prezentacja naszej firmy oraz asortymentu, który oferujemy, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony Szwedzkich przedsiębiorców, którzy już po jej zakończeniu nie kryli swojej ciekawości i zadawali wiele pytań na temat współpracy z naszą firmą.

Powrót do archiwum aktualności...

 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sąd Rejonowy w Gdańsku, 80-126 Gdańsk ul. Piekarnicza 10
KRS: 0000113396 NIP: 583-10-22-202 Kapitał Zakładowy 1100000 zł w całości opłacony